Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

FAZİLET ÖZSÜLLÜ

1971 Konya Ereğli doğumluyum. Akdeniz Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar mezunuyum. Halen mesleğimi sürdürüyorum.İLETİŞİM BİLGİLERİM


0506 863 20 35

fazioz@hotmail.com

Ruhsal konularda ilgilenmem pek çok kişiden farklı olarak çok erken yaşlarda başlamadı. Hayatımda çok önemli bir yeri olan babamı kaybettikten sonra yaşamı ve olanları anlama adına daha çok sorgulamaya başladım. İlk olarak reiki ile tanıştım. Yaşantı olarak çok fazla inişli ve çıkışlı bir hayatım olmamasına rağmen okuduğum kitaplar pek çok yaralı parçalarım olduğu fark etmeme vesile oldu. Bunlarında iyileşmesinin mümkün olduğunu gördüm. Ruhsal ve bedensel şifalanma konusunda farklı eğitimler ve çalışmalara katıldım. Bu çalışmaların hepsi kendi hayat çizgimde çözümlerin de bende olduğunu gösterdi. Carl G. Junk Sözünde olduğu gibi “Kendi kalbine bakmayanın yaşamı bulanıktır. Kendi yüreğine bakabilme cesareti gösterenler gönlünün muradını keşfedenlerdir. Dışarıya bakan rüya görür. Hayal dünyasında kaybolur. İçeriye bakan uyanır, kendini keşfeder.” Yaşadığım süreçte karşılaştığım her eğitim beni farklı bir yere taşıdı. Son olarak regresyon eğitimi ile önce kendi döngülerimde farklı açılımlar yaşadım. Hepimizin amacı hayat yolunda yaşadığımız zorluklarla daha kolay baş edebilmek ve gelişmek. Regresyonu; yollarımız kesişen kişilerle tanıştırmak, kendi yollarında zorlukları aşmalarında bir parça yardımcı olmak hayatıma farklı bir anlam yükledi. Bunda emeği geçenlere minnettarım.
Aldığım Eğitimler:
* Reiki
* MCKS Pranik Şifa (Temel-İleri Seviye-Psikoterapi-Arhatic Yoga hazırlık 1)( Amir Hossein Khonsari)
* Access Bars (Saffet Güler)
* EFT (Hasan Yalkın)
* Regresyon Uzmanlık Eğitimi (Unicorn Transformational Studies ) (Tülin Etyemez Shimberg- M.Reşat Güner)
Regresyon alanında mezuniyet sonrası aldığım sertifikalı diğer eğitimler:
* EARTh İleri Seviye Regresyon Atölye Çalışması; “Eskiden Kalmalık (Hangover) Durumlarını Çözmek: Bunalımlı Dönemlerin Muğlak Ama Güçlü İkincil Etkileri” ve “Psikolojik Körlük ve Sağırlık; Kapatma Komutları”, Eğitimci; Hans TenDam, 28 Şubat-1 Mart 2015.
* EARTh İleri Seviye Regresyon Atölye Çalışması; “Parazit Düşünce Biçimlerini Bulup Etkisizleştirmek ve Bağımlılıklar”, Eğitimci; Hans TenDam, 5-6 Kasım 2016.
* Unicorn Dönüşümsel Çalışmalar Regresyon Atölye Çalışması; “Büyüler ve Lanetlerle  Çalışmak; Kontratları Kaldırmak”, Eğitimci; Tülin Etyemez Schimberg, 11-12 Şubat 2017.
Dünya Regresyon Birliği’nin (EART) sertifikalı profesyonel üyesiyim. (http://www.earth-association.org/professional-certified-members/)

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
BİZE ULAŞIN

Sorularınız için bize e-posta adresimiz ve telefon numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz.
BİZİ TAKİP EDİN

Gelişmelerden haberdar olmak için bize sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz.Antalya Regresyon 2017. Tüm Hakları Saklıdır.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.